pepper time banner
pepper time sipariş

Pepper Time Kullanımı

Bu yazı 13 Mayıs 2013 tarihinde eklenmişir.

PEPPER TİME KULLANIMI

Pepper time son yılların en fazla tercih edilen zayıflama yöntemlerinin başında geliyor. Gerek zahmetsiz ve gerekse kısa sürede kilo kaybı sağlaması pek çok kişinin bu yolla zayıflamasına neden oluyor. Bitkisel içeriği nedeniyle sağlığa herhangi bir zararı olmaması ve önemli bir yan etkisinin bulunmaması tercih nedenlerinden biri.
Pepper time kullanımı oldukça kolaydır. Öneriye uygun olarak doğru ve düzenli bir şekilde kullanıldığında kısa sürede istenen kilo kaybını gerçekleştirir. Kilo kaybını hızlandırmak gibi nedenlerle, önerilen dozun üstüne çıkılmamalı. Böyle bir yola başvurmak vücudunuzda bazı rahatsızlıklara sebep olabilir.

Pepper time kullanımı çok özel bir gayret gerektirmiyor. Sabah kahvaltısından 30 dakika önce aç karnına alınıyor. Kilo kaybının gerçekleşmesi için günde bir kapsül alımı yeterli oluyor, bundan daha fazla kapsül kullanmamalısınız. Gün içersinde aralıklı olarak yaklaşık iki üç litre su tüketmeniz tavsiye edilir. Su tüketimi yağların yakılmasına ve atılmasına katkıda bulunuyor. Bu ürünü kullanmaya başladığınız ilk hafta ağızda bir kuruluk hissedilebilir, bunun vereceği rahatsızlığı da su tüketimiyle kolaylaştırabilirsiniz.

Herhangi bir rahatsızlığınız var ve bunun için bir ilaç kullanıyorsanız aynı zamanda pepper time kullanmayın, ilaç kullanımınız bitinceye kadar erteleyin. Ayrıca hiçbir zayıflama ürününü alkolle birlikte almamalısınız. Hamile ve emzirme dönemi devam eden bayanlar, bu durum sona erinceye kadar bu kapsülü kullanmamalı. Yüksek tansiyon hastalarının ve kalp damar hastalarının herhangi bir zayıflama ürünü kullanmaması gerekir. Bu tür ürünler 18 yaşın altındaki kişiler için de yasaklanmıştır. Migren, ülser ve gastrit hastalarının bu ürünü kullanmaları önerilmez. Herhangi bir kronik hastalığı olan kişiler kilo vermek için bu ürünü kullanmadan önce mutlaka hekime danışmalı. Bu durumlar haricinde pepper time kullanımı herhangi bir risk oluşturmuyor.

, , ,

2 Kişi Yorum Yaptı “Pepper Time Kullanımı

  • burcu dedi ki:

    new pepper time ile digeri arasında ne fark var diğeri dahamı etkili ve paketin içinde hapların olduğu ambalaj resim göründüğü gibimi geliyor..

    • admin dedi ki:

      Merhaba, new pepper time eski ürün kadar etkili bir üründür. Sitemizde yer alan ürün görsellerinden elinize farklı bir ürün geçerse kapıda anında iade edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir