pepper time banner
pepper time sipariş

Extra Jel

Bu yazı 01 Ekim 2015 tarihinde eklenmişir.

X-Tra Gel Nedir?

Basen inceltme ve göbek yağlarını eritme, selüloit düzenleyici ve sıkılaştırma konusunda tüketicilerine destek olan bir jel olarak gündemden düşmeyen X-Tra Gel, uzun yıllar Hollanda da satıldıktan sonra ülkemizde de boy göstermiştir. Hollanda da üretilip Türkiye’de satışa sunulan bu jel, formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, sorun yaşadığınız bölgeleri sıkılaştırmaya ve bölgesel incelmeye destek olmaktadır. Özellikle kadınların selüloit görüntüsünü azaltmaya yardımcı olduğu belirtilmektedir.

X-Tra Gel Nedir? Doğal içeriğiyle beraber, vücutta belirli bölgelerdeki yağ birikimini ve selüloit görünümünü azaltmaya yarayan bir jeldir. Araştırmalar, kadınların %95’lik bir kısmının belirli bir ölçüde selüloit ve bölgesel yağlanma sorunu yaşadığını ortaya çıkarmaktadır. Hormonal bozukluklar ve dolaşım, sağlıksız beslenme ve çevresel faktörler sonucunda meydana gelen selüloitler, ciltte pütürlü ve sertleşmiş bir görüntüye sebep olmaktadır. Ayrıca bu görüntü, muntazam olmayan portakal kabuğu şeklinde de olabilmektedir. X-Tra Gel, formülünde bulunan guarana ve diğer bitkisel karışımların etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya yaramaktadır. Bu bölgeleri sıkılaştırıcı etkisi ile de bölgesel incelmeye destek olmakta ve vücudun selüloit görüntüsünü azaltmada etkili bir rol oynamaktadır. X-Tra Gel, doğal içeriği sayesinde yine yağ birikimini azaltmada oldukça etkilidir. İstediğiniz zaman aralıklarında bu ürünü kullanabilir ve ciddi sonuçlar alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma gibi etkileri gün boyunca devam ettiği belirtilen X-Tra Gel, şu sıralar bayanların vazgeçemediği ürünler arasında yerini almaktadır.

Sıkılaştırıcı ve selülit düzenleyici jel kategorisinde önemli bir yere sahip olan X-Tra Gel, tüm dünyada kendisini kanıtlamış ve ülkemizde de oldukça fazla satışı yapılan bir krem uygulaması olmuştur. Bayanların büyük bir sorunu haline gelen selüloit ve vücut sarkmaları, olumsuz bir psikolojiye sahip olmanız için yeterli bir sebep haline gelmektedir. Bu yüzden pek çok kişi tarafından bu ürünlere rağbet edilmiş ve bir şekilde bu sorunlarının çözülmesi için tedbir alınmaya çalışılmıştır. Son zamanların en çok tavsiye edilen ürünü olduğu söylenen X-Tra Gel, doğal içerikleri sayesinde etkili sonuçlar gösterebilmektedir.

Resmi Satış Sitesi: xtrajel.net

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir